رویه ارسال کالا

 

 

ساعات ارسال و پردازش:

سفارشات ثبت شده در پی سی اُتل به صورت روزانه و در دو روش ارسال می‌شوند:

سفارشات همه شهرها که تا ساعت 12 ظهر هر روز ثبت و تکمیل شوند در همان روز از طریق پست پیشتاز ارسال می‌شود، اما سفارشاتی که بعد از ساعت 12 ظهر ثبت شوند همراه سفارشات روز آینده ارسال می‌شوند .

سفارشات شهر شیراز که تا ساعت 13 بعد از ظهر هر روز ثبت و تکمیل شوند در همان روز از طریق پیک موتوری ارسال و تا ساعتی بعد به دست مشتری می‌رسد و یا به انتخاب مشتری با پست پیشتاز مانند سایر مرسولات ارسال می‌شوند، اما سفارشاتی که بعد از ساعت 13 بعد از ظهر ثبت شوند همراه سفارشات روز آینده ارسال می‌شوند و بعد از چند ساعت از زمان ارسال به دست مشتری می‌رسد.

سفارشاتی که توسط پست پیشتاز ارسال می‌شود با توجه به موقعیت جغرافیایی مقصد بین دو تا چهار روز کاری به دست مشتری می‌رسد.

همچنین سفارشاتی که در ایام تعطیلی ثبت شوند در اولین روز کاری پردازش و ارسال خواهند‌شد.

رویه های ذکر شده در بالا برای روز‌های عادی می‌باشد و رویه ارسال کالا در جشنواره‌ها و روز های پر ازدحام ممکن است تغییر پیدا کند و با یک روز تاخیر ارسال شود.

 

روش و هزینه ارسال:

نحوه ارسال کالا‌ها به تمام شهر های ایران به وسیله سرویس پست پیشتاز می‌باشد و هزینه ارسال و بسته بندی برای تمام نقاط ایران به صورت ثابت و 14 هزار تومان است.

سفارش‌هایی که به مقصد آن ها شهر شیراز می‌باشد، باتوجه به انتخاب مشتری به دو روش قابلیت ارسال دارند.
روش اول ارسال از طریق پیک موتوری است و هزینه آن برای قسمت مرکزی شهر شیراز 12 هزار تومان به صورت ثابت است و هزینه ارسال برای شهرک ها و مناطق دور از مرکز شیراز مثل شهر جدید صدرا و شهرک گلستان و… متغیر است و مابه‌التفاوت هزینه پیک موتوری به صورت نقدی در محل دریافت می‌گردد.

روش دوم ارسال از طریق پست پیشتاز مانند سایر مرسولات می‌باشد.

هزینه ارسال و بسته بندی سبد‌ های خرید که بالای 300 هزار تومان است از طرف فروشگاه پرداخت و رایگان می‌باشد.

 

*در صورتی که بسته ارسالی هنگام تحویل به مشتری توسط پست و یا پیک موتوری دارای اشکال ظاهری مثل ضربه خوردگی و یا شکستگی و… باشد، مشتری موظف هست که کالا را دریافت نکند و جهت پیگیری موضوع با کارشناسان ما در ارتباط باشد. تحویل گرفتن کالا از طریق پست و یا پیک موتوری به منزله سلامت فیزیکی محصول می‌باشد .

 

پیگیری وضعیت سفارش و ارسال:

جهت پیگیری مراحل پردازش و در نهایت ارسال کالا می‌توانید از لینک زیر استفاده نمایید.

پیگیری وضعیت سفارش

 

جهت پیگیری مرسوله ارسال شده، شما می‌توانید با استفاده از کد رهگیری شرکت پست از طریق لینک زیر اقدام به بررسی وضعیت مرسوله خود کنید.

سامانه رهگیری مرسولات پستی